B2B Jewelry Warszawa

rejestracja

OTWARTE SŁONO!

my b2b Jewelry

Uzyskaj skrytkę od 104% przy zakupie złota i srebra!

Projekt biznesowy B2B oferuje unikalną możliwość backupu przy zakupie biżuterii w sieci salonów jubilerskich na Ukrainie, w Rosji, Kazachstanie, Kirgistanie i Polsce, a także w sklepie internetowym.

 

B2B jest szybko rozwijającą się, postępową firmą, nie podlegającą żadnym katastrofom gospodarczym.

 

Głównym powodem naszego sukcesu jest mądry, zupełnie nowy, ekskluzywny plan marketingowy, opracowany i starannie obliczony wspólnie z naszymi europejskimi partnerami, który został dostosowany do złożonej ukraińskiej przestrzeni gospodarczej.

 

Dzięki projektowi B2B nasz produkt zwiększył swoją popularność wśród ludności, co doprowadziło do wzrostu obrotów, konkurencyjności, a tym samym do ogromnych zysków. To właśnie ten zysk pozwoli na nagradzanie uczestników projektu B2B Business w formie cacheback'u.

Jak kupić biżuterię B2B Jewelry w Warszawie?

1

Zarejestruj się na stronie

Rejestracja jest tak łatwa i bezpłatna jak w każdym sklepie internetowym. Wpisz swój numer telefonu, imię i nazwisko oraz wszelkie wymyślone hasło. Na telefonie otrzymasz kod potwierdzający, który również należy wpisać na stronie.

2

Kupuj w sklepie lub sklepie internetowym

Przyjdź do każdego sklepu z biżuterią BiTuBi w Warszawie, kup certyfikat lub biżuterię, która Ci się podoba (gotowy lub zamów odpowiedni model i rozmiar).

Certyfikaty i produkty można również kupić online w swoim biurze.

3

Bierzcie

cacheback

Podaj w swojej szafce numer karty do płatności i uzyskaj na niej cacheback w wysokości od 104% przy zakupie ideli i do 348% przy zakupie certyfikatów w równych częściach w ciągu 52 tygodni (2%-8% tygodniowo).

rejestracja

Dlaczego warto zostać partnerem B2B Jewelry w Warszawie?

my b2b Jewelry

 

Wiarygodny wkład

Kupując kawałek biżuterii z B2B Jewelry Warszawa, zostaje ona u Ciebie. I w każdej chwili w sklepie można ugotować bon upominkowy z hologramem.

Firma połączyła już 20 producentów, stworzyła sieć ponad 50 salonów jubilerskich na Ukrainie, w Rosji i Kazachstanie przez półtora roku i nadal aktywnie rozwija tę sieć.

 

Prawdziwy cacheback

Cacheback od 104% ceny za zakup produktów i bonów podarunkowych na kartę bankową. Maksymalny cacheback wynosi 364% rocznie (1% dziennie). Możliwości zarobkowania są niesamowite!

 

Jakość Produkty

Na dzień dzisiejszy "Biżuteria B2B Jewelry" jest standardem najwyższej jakości, który jest testowany od lat.

Produkt oferowany w B2B to biżuteria wykonana z 585 sztuk złota i 925 sztuk srebra. Wykonane w Polsce według standardów europejskich i potwierdzone pieczęcią państwową na nich.

 

Stabilne płatności

Bonusy będą naliczane na karcie co tydzień w ciągu roku - dokładnie 52 tygodnie w równych ratach, zgodnie z procentem ustalonym w momencie zakupu.

 

Bierny dochód

Bonusy otrzymujesz co tydzień z zakupów dokonanych kartą bez twojego aktywnego udziału. Jeśli chcesz, możesz dzielić się informacjami z ludźmi i zarabiać dodatkową prowizję za swoją rekomendację.

 

Regularne bonusy i prezenty

Dzięki niezwykle szybkiemu wzrostowi popularności firmy wśród społeczności B2B Jewelry, Biżuteria ma możliwość nie tylko nagradzania uczestników w formie cash back, ale także dziękowania im za zaufanie poprzez regularne organizowanie promocji i losowanie cennych nagród.

Rejestracja jest bezpłatna i trwa tylko kilka minut.

rejestracja

Sklepy z biżuterią B2B Jewelry Warszawa

Adresy, kontakty sklepów jubilerskich B2B Jewelry i przedstawicielstw w Warszawie

Adresy sklepów BiTuBi w Warszawie:

Informacja wkrótce

B2B Jewelry Warsaw

© 2018-2020

B2B Jewelry Warszawa